6 Ιουλίου 2022

Συνολικά 93 υποψήφιοι Σύμβουλοι Εκπαίδευσης στη Στερεά – Όλα τα ονόματα σε Πρωτοβάθμια & Δευτεροβάθμια

Από το Υπουργείο Παιδείας δόθηκαν στη δημοσιότητα οι πίνακες με τα ονόματα των υποψηφίων που έγιναν δεκτοί ως υποψήφιοι για Σύμβουλοι Εκπαίδευσης στην Πρωτοβάθμια και Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση. Στη Στερεά Ελλάδα οι υποψήφιοι στην Α/θμια είναι 45 και στην Β/θμια ανέρχονται σε 48. Μέχρι την Παρασκευή 17 Ιουνίου και ώρα 23:59’ υπάρχει δυνατότητα ένστασης κατά των πινάκων, τονίζεται σε σχετική ανακοίνωση.

Τα ονόματα των υποψηφίων στη Στερεά (ΠΕ και ΔΕ):

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΤΣΙΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΒΙΣΩΚΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΙΚΗ
ΓΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΓΕΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΟΥΜΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΔΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΚΕΦΑΛΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
ΚΙΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΛΕΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΚΟΥΣΚΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡIΣΤΟΣ
ΜΗΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΟΥΛΝΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΡΟΥΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΡΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΡΟΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΩ
ΣΟΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΟΥΒΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΟΥΛΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
ΣΟΥΡΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΣΤΑΘΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΡΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΑΧΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΣΙΔΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΣΑΜΩ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΒΟΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΚΟΥΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΦΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΖΑΧΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΜΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΘΩΜΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΠΕΡΝΕΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΑΣΤΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΟΒΑΔΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΡΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ
ΡΑΧΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ
ΣΚΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΟΥΛΤΑΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΠΑΛΙΩΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΣΠΑΛΙΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΑΓΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΤΣΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΤΣΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΦΡΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
ΑΘΛΗΤΙΚΑ